WeDidIt
WeDidIt logo Portfolio

Corvin Real Estate mājas lapas izstrāde

Atvērt mājas lapu

Viecām mājas lapas izstrādi uzņēmumam, kas darbojas nekustamo īpašumu jomā. Mājas lapā pieejama informācija par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un nekustamo īpašumu piedāvājumu, iespējams uzzināt informāciju par uzņēmumu, darbiniekiem un iepazīties ar jaunumiem un kontaktinformāciju. Tīmekļa vietnē iespējams aizpildīt un nosūtīt īpašuma pieteikumu.

Mājas lapas dizains

Corvin mājas lapas dizainsMājas lapas dizaina izstrāde veikta saskaņā ar uzņēmuma vizuālo identitāti. Noformējumā izmantoti logo zilie toņi un sešstūra forma. Ir ievērota klienta prasība veidot biznesa videi raksturīgu nopietnu dizainu, kas nerada dārdzības iespaidu. Mājas lapas noformējums ir responsīvs, tas pielāgojas dažādiem ekrānu platumiem.

Izstrādājot mājas lapas dizainu noteicošs faktors bija mājas lapas pārskatāmība. Tika apskatītas vairāku uzņēmuma konkurentu mājas lapas un konstatēts, ka informāciju tajās nav vienkārši atrast. Pirms mājas lapas dizaina izstrādes uzsākšanas tika apskatīti līdzīgu uzņēmumu mājas lapas ārzemēs. Tika atrastas vairākas derīgas idejas, kuras tika ieviestas Corvin Real Estate mājas lapā.

Mājas lapas sadaļas

Mājas lapā ir četras sadaļas, divām no tām ir vairākas apakšsadaļas. Mājas lapu paredzēts papildināts ar vēl vienu sadaļu. Visām sadaļām ir kopīga galvene un kājene. Galvenē attēlots logo, divu līmeņu navigācija, nolaižamais vēlmju saraksta un valodu izvēlne. Kājenē attēlots uzņēmuma logo, saites uz sociālajiem tīkliem, kontaktinformācija un aktuālie piedāvājumi. Visur mājas lapā labajā pusē attēlota mājiņa, uz kuras nospiežot tiek atvērta īpašumu pieteikšanas forma. Mājas lapā ir vairāku valodu atbalsts, un pašlaik informācija ir publicēta latviešu, angļu un krievu valodās.

Sākumlapa

Atverot mājas lapu tiek attēlota sākumlapa, kas ar titulattēlu un saukli rada tūlītēju iespaidu par uzņēmuma nodarbošanos. Sākumlapā attēlotas piecas uzņēmuma sniegto pakalpojumu grupas, un nospiežot uz grupas nosaukuma tiek atvērta atbilstoša sadaļa. Zemāk attēlots īss ievads uzņēmuma aprakstā un saite uz sadaļu par uzņēmumu. Blakus attēloti trīs jaunākās aktualitātes un saite uz jaunumu sadaļu.

 

Corvin mājas lapas izstrāde, sākumlapa

Pakapojumi

Mājas lapas sadaļai pakalpojumi ir piecas apakšsadaļas - nekustamais īpašums, investīcijas, dzīvokļu apsaimniekošana, termiņuzturēšanās atļaujas un interjera dizains. Katrā no sadaļām ir raksturota viena pakalpojumu grupa.

Vai arī Tev nepieciešama mājas lapas izstrāde? Uzzināt vairāk

Citi klientam Corvin Real Estate izstrādātie darbi