WeDidIt
WeDidIt logo Portfolio

Garšu fabrikas logo izveide

Garšu fabrikas logo izveideGaršu fabrikas logo izveidots ņemot vērā uzņēmuma produkcijas un to ražošanas procesa īpašības, kas attēlotas ar simbolu, fontu un krāsām.

Par uzņēmumu

SIA "Garšu fabrika" ražo augstas kvalitātes veselīgas sausās garšvielas un to maisījumus. Garšvielas nesatur konservantus, garšas pastiprinātājus un sāli. Tās tiek gatavotas no garšaugiem un dārzeņiem, pēc iespējas vairāk izmantojot vietējo lauksaimnieku produkciju. Uzņēmums ir dibināts 2012. gadā, un tad arī tika veikta uzņēmuma logo izveide.

Logo dizains

Garšu fabrikas logo attēlota piesta, kas ir virtuves rīks, kas tiek izmantots garšvielu pagatavošanai un smalcināšanai. Piesta simbolizē uzņēmuma darbību. Ap piestu abās pusēs attēloti garšvielu zariņi, kas vēsta par garšvielu dabīgumu. Simbols novietots virs divās rindās izkārtota uzņēmuma nosaukuma. Uzņēmuma nosaukums rakstīts ar senatnīgiem burtiem, dodot iespaidu par senām garšvielu receptēm. Nosaukumu ietver dubultlīnija, kas satur logo kopā, tā, lai tas izskatītos kā viens vesels.

Garšu fabrikas logo uz iepakojuma dizaina

Logo izveidē izmantota zaļa, brūna un dzeltenbrūna krāsa. Zaļā krāsa ir dabīguma simbols, brūnā un dzeltenbrūnā rada mājīgu iespaidu, ka garšvielas gatavotas pēc senas mājsaimnieces receptes. Logo izmantotas plānas līnijas, kas rada viegluma sajūtu.

Logo pielietojums

Logo izveides rezultāts tiek izmantots uzņēmuma mājas lapā, vizītkartēs un ir atpazīstamības zīmes uz produktu iepakojumiem. Produktu etiķetešu noformējums veidots, izmantojot logo izmantotās krāsas un stilu. Daļai iepakojumu ir zaļi vāciņi, kas ir turpinājums zaļajai logo krāsai. Kā akcents produktu nosaukumiem tiek izmantota sarkana krāsa, kas sader ar logo izmantotajiem toņiem.

Citi klientam Garšu Fabrika izstrādātie darbi