WeDidIt
WeDidIt logo Portfolio

Garīšu logo izstrāde

Esam veikuši logo izstrādi lauka dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmumam Garīši. Logo izstrādes procesā tika izveidotas dažādas skices, atspoguļojot atšķirīgas idejas. Galarezultāts vēsta par uzņēmuma darbības jomu, rada labu iespaidu un ir uzņēmuma atpazīšanas zīme.

Par uzņēmumu

Zemnieku saimniecības pamatnodarbošanās ir kāpostu audzēšana. Liela daļa izaudzētās produkcijas tiek pārstrādāta, iegūstot skābētus un sautētus kāpostus. Saimniecība ir ieņēmusi stabilu vietu starp vadošajiem skābēto un sautēto kāpostu ražotājiem Latvijā. Papildus kāpostu audzēšanai un pārstrādei, Garīši audzē arī citus lauka dārzeņus, piemēram, kartupeļus, burkānus, sīpolus un bietes. Uzņēmuma galvenās vērtības ir klientu apmierinātība un produkcijas kvalitāte.

Logo izstrāde

Garīšu iepriekšējais logoUzņēmums Garīši vērsās pie mums 2012. gadā, kad bija nepieciešams izveidot jaunu iepakojumu etiķešu noformējumu. Līdz šim izmantotais noformējums bija pašu veidots, un tāds bija arī logo. Mēs ieteicām veikt logo izstrādi no jauna, un uzņēmuma īpašnieki piekrita piedāvājumam.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas tika izveidots salīdzinoši liels skaits skiču. Sākumā izveidojām skices, kurās attēlots kāposts, jo Garīšu pamatnodarbošanās ir kāpostu audzēšana un pārstrāde.

Garīšu logo izstrāde, pirmās skicesPēc pirmo izstrādāto logo skiču apskates klients norādīja, ka logo nevajag attēlot kāpostu, jo logo jāizmanto arī uz citu lauka dārzeņu iepakojumiem. Tāpat tika klients minēja, ka lietotie fonti nav viņu gaumē un G burts atgādina Ģ burtu, tādēļ var radīt maldinošu iespaidu.

Saņemot šos komentārus, izveidojām vēl vairākas melnbaltas skices, jo nolēmām krāsas izvēlēties tad, kad būsim uzzīmējuši simbolu, kas apmierina klienta vēlmes. Sagrupējām jau izveidotās un jaunās skices vairākās grupās pēc logo idejas. No klienta bija prasība izveidot logo tādu, lai to būtu viegli salasīt. Klienta un mūsu idejas apkopojām zemāk redzamajā attēlā.

Garīšu logo izstrāde, otrās skices

Klients norādīja, ka labāk patīk varianti, kuros burti nav kaligrāfiskā stilā, un vislabāk patīk pēdējā skices grupā "e". Veicot vairākus šī logo uzlabojumus un izvēloties krāsas, nonācām pie klientu apmierinoša gala varianta.

Garīši logo izstrādeLogo attēlota saule, divas liektas līnijas - vagas uz lauka pakalnā, un uzņēmuma nosaukums.

Tā kā uzņēmums nodarbojas ar dažādu lauka dārzeņu audzēšanu un pārstrādi, tad par simbolu neder viens no dārzeņiem, lai arī tas būtu visvairāk audzētais un pāstrādātais. Logo izstrādes procesā bija ideja attēlot grozu ar dārzeņiem, taču par labāko nodarbošanās simbolu tika atzītas zaļas vagas uz pakalna. Logo attēlotā dzeltenā saule simbolizē gaismu, siltumu un bagādīgu dārzeņu ražu Garīšos.

Uzņēmuma nosaukums nav kaligrāfiskā rakstā, bet gan salasāmā fontā, oranžā krāsā, kas izceļas uz abu pārējo logo iekļauto elementu fona. Logo izmantotās krāsas un simboli rada priecīgu noskaņu un rosina iegādāties Garīšu produkciju.

Logo izmantošana

Logo izstrādes rezultāts rotā uzņēmuma produkcijas iepakojumu etiķetes veikalu plauktos. Logo redzams uz dažādas pārdotās produkcijas iepakojumiem, ir Garīšu mājas lapā un citos materiālos. Tā ir uzņēmuma atpazīstamības zīme.

Citi klientam Garīši izstrādātie darbi