WeDidIt
WeDidIt logo Portfolio

Corvin Real Estate logo izstrāde

Par uzņēmumu

Uzņēmums Corvin Real Estate veic darījumus ar nekustamo īpašumu, sniedz konsultācijas par investīcijām nekustamajos īpašumos, pārvalda nekustamos īpašumus, izsniedz termiņuzturēšanās atļaujas un veic interjera un mēbeļu dizaina pakalpojumus.

Logo izstrāde

Logo ir izstrādāts 2014. gadā, kad tika izveidots uzņēmums Corvin Real Estate. Logo izstrādes procesā tikai izveidotas sešas skices. Klients izvēlējās vienu no skicēm, kuru attīstījām līdz logo tika apstiprināts. Klienta vēlmes bija neizlecoša logo izveide, izmantojot zaļu, zilu vai pelēku krāsu. Tāpat bija zināms, ka logo simbols varētu būt krauklis, jo tāda ir uzņēmuma nosaukuma nozīme.

Logo dizaina skicesVienā no skicēm attēlots uzņēmuma nosaukums, kurā i burts aizvietots ar atslēgas un kartes aizzīmes simbolu apvienojumu. Atslēga un kartes aizzīme ir uzņēmuma darbības jomas simbols. Divas no skicēm saistītas ar uzņēmuma nosaukuma nozīmi. Tajās attēloti ēku silueti un putns.

Logo izstrādeKlients par savu logo izvēlējās variantu, kurā attēlots sešstūris, kuru aptver C burts. Corvin logotips veidots modernā stilistikā par pamatu izmantojot sešstūri, kas sadalīts 6 daļās. Tā krāsu salikums vieš uzticamību, stabilitāti un inteliģentu iespaidu.

Logo izmantošana

Logo ir attēlots uzņēmuma mājas lapā, vizītkartēs, skrejlapās, bukletos, reklāmās žurnālos, uz plakātiem pie īpašumiem un citās vietās. Mājas lapas dizains un mārketinga materiālu noformējums tikai veidots, ņemot vērā logo krāsas un formu, kas izmantota dažādos veidos. Logo kļuvis par uzņēmuma atpazīstamības zīmi.

Citi klientam Corvin Real Estate izstrādātie darbi