WeDidIt
WeDidIt logo

Logo izveide

Kādi ir ieguvumi? logo izveide
 • Profesionāli izveidots logo dizains piesaista uzmanību, rada interesi un veido labu pirmo priekšstatu par uzņēmumu.
 • Logo izstrādes rezultāts ir vizuāla atpazīstamības zīme, kas palīdz klientiem vieglāk atcerēties Jūsu produktu vai pakalpojumu.
 • Pārdomāti veikta logo dizaina izveide pievieno papildus vērtību produktam vai pakalpojumam un laika gaitā palielina peļņu.
80 - 150
1-2 nedēļas

Kā notiek logo izveide?

Zemāk attēlots vienkāršots logo izveides piemērs, kā no Jūsu vajadzību uzklausīšanas nonākam līdz izstrādes rezultātam.

Logo izveides piemērs
 • Noskaidrojam Jūsu vēlmes un informāciju par uzņēmumu
 • Jāveic avansa maksājums 55 EUR
 • Tiek sākta pirmo skiču izstrāde
 • Nosūtām skices apskatei
 • Veicam labojumus, ņemot vērā saņemtos komentārus
 • Atkārtojam divus iepriekš minētos soļus, kamēr nonākam līdz gala variantam
 • Jūs apstipināt gala variantu
 • Izrakstām rēķinu gala maksājumam
 • Nosūtām datnes PNG, JPG, PDF un EPS formātos

Labs logo dizains un tā izstrāde

 1. Stratēģiska izstrāde profesionālam rezultātam

  Logo izstrāde WeDidIt komandā tiek veikta, ievērojot vairākus principus, kas ļauj iegūt profesionālu rezultātu. Uzņēmuma vizuālās identitātes svarīgākā elementa izveide ir atbildīgs darbs, jo izstrādātais dizains paliek Jūsu klientu atmiņā ilglaicīgi.

  Izstrāde sākas dizainerei un projektu vadītājam iepazīstototies ar uzņēmuma mērķiem, vīziju, misiju, vērtībām un pozīciju tirgū. Noskaidrojam uzņēmuma mērķauditoriju un apskatām konkurentu vizuālo identitāti un dizaina tendences nozarē. Iegūtā informācija ļauj saprast mārketinga stratēģiju, bez kuras darba izstrāde nebūtu mērķēta uz labu rezultātu.

 2. Mērķtiecīgi izveidots un ilgtspējīgs dizains

  Kad esam noskaidrojuši mārketinga stratēģiju, tiek sākta logotipa dizaina izstrāde. Izvēlamies simbola, teksta un krāsu kombināciju, lai iegūtais dizains būtu atpazīstams un atšķirīgs. Logo izstrāde notiek pēc pašreizējām dizaina tendencēm, taču, lai dizains izskatītos labi arī pēc ilgāka laika, nepārspīlējam ar ātri pārejošām iezīmēm. Pārdomāti izvēlamies burtu fontu, lai tas labi izskatītos un būtu viegli salasāms. Mājas lapa, drukas dizains, dokumenti, apģērbs ir no daži veidiem, kā logotips tiek izmantots, tādēļ tam jāizskatās labi dažādos izmēros melnbaltā, krāsu drukā un uz logotipa izstrādē izmantotas krāsas fona. Tiek veikta atsevišķu krāsu variantu izstrāde dažādiem foniem.

 3. Individuāla pieeja un pieejama cena

  WeDidIt portfolio ir vairāk nekā piecdesmit uzņēmumu logo izveide. Mēs strādājam ar katru klientu indivuduāli, un darba izveide nenotiek, izmantot jau iepriekš sagatavotu dizainu. Logo izstrādes cena tiek pielāgota katram klientam individuāli. Cena ir atkarīga no darba sarežģītības. Mums ir svarīgi, lai dizains apmierinātu klienta prasības, un, balstoties uz pieredzi, iesakām labākos risinājumus.

  Ja Jums vajadzīga kvalitatīva uzņēmuma atpazīstamības zīmes izstrāde, sazinieties ar mums Jums ērtā veidā, un mēs parūpēsimies, lai logotipa izveide dotu Jums nepieciešamo rezultātu!

Kādēļ uzticēt logo izstrādi mums?

 1. Dizaina izveide
  mārketinga perspektīvā

  atbilstoši mērķauditorijai, darbības jomai un ideoloģijai
 2. Logo dizains dažādiem pielietojumiem
  mārketingam, elektroniskam lietojumam, dokumentiem utt.
 3. Pakalpojuma cena ir elastīga un saprātīga
  cena atkarīga no tā, cik daudz laika aizņem dizaina izveide

Sazinies ar mums jau šodien!

Ja Jums nepieciešama logo izveide, aizpildiet formu, un atbildes vēstulē tiks norādīta cena un termiņš, par kādu tiks izveidots dizains. Pēc vienošanās par cenu un termiņu logo izstrāde tiks sākta ar pirmo skiču zīmēšanu.Lūdzu, uzgaidiet!
Sūta pieprasījumu.


Paldies!

Logo izveides pieprasījums no mājas lapas ir nosūtīts

Pieteikums ir nosūtīts.

Mēs drīz ar Jums sazināsimies!